רז זייברט מעצב גרפי

קצת עלי

בכל הקשור לעבודה שלי אני מינימליסט, יצירתי, מדויק ופרפקציוניסט.

טוב נו, גם מחוץ לעבודה אני כזה…

שמי רז זייברט, אני מעצב גרפי, בוגר בית הספר לעיצוב ״גורן״, שבמכללת עמק יזרעאל.

כבר מעל 18 שנה אני יוצר ומעצב תדמית ומיתוג עבור עסקים חדשים וקיימים, מעצב לוגואים וניירת עסקית, פליירים וקטלוגים, מודעות ואתרים, ובעצם כל מה שעסק זקוק לו כדי שישימו לב אליו בעולם המתחדש.

דמיון, מקוריות, פשטות ומינימליזם הן אבני היסוד שלי בהן אני מאמין ומשתמש כדי ליצור תדמית ויזואלית ייחודית ומרעננת שמעבירה את המסר הנכון.

אני גר בלב הטבע הירוק והפראי שבצפון, יש לי חלון עם נוף ליער, שני ילדים ואייפון. אני מאד מחובר לאדמה, לילדי ולאינטרנט.

נוף

מה אני עושה

מכיוון שלמדתי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, לימדו אותי ליצור ולעצב במגוון תחומים: עיצוב, איור, ציור, טיפוגרפיה, פיסול, רישום, צילום, והרשימה עוד ארוכה.. וכשיודעים איך להשתמש בכל הכלים שבארגז הזה, האפשרויות באמת בלתי מוגבלות.

אני מתמחה במיתוג לעסקים חדשים, או במיתוג מחדש לעסקים קיימים. זה אומר לחקור את המהות של העסק, לזקק אותה לכדי שפה עיצובית, לחדד את המסרים, ולייצר שפה גרפית שתומכת במסרים האלה ומדגישה אותם.

אז אם הקמתם עסק ואתם זקוקים למיתוג, אם יש לכם מוצר כלשהו ואתם צריכים להציג אותו בצורה מדויקת, יעילה וממוקדת, הגעתם למקום הנכון.

בעזרת הצבע המתאים, הצורה והאות הנכונה, אעטוף את המוצר שלכם בתדמית הויזואלית המתאימה, זו שתגרום לו להגיע למטרה שהגדרתם במהירות וביעילות.

אתם קובעים את המחיר:

יש לכם עבודה קטנה ותקציב מוגבל?
שוכרים את שרותי כמעצב גרפי לפי שעה, ומשלמים רק על הזמן שעבדתי. כך תוכלו לשלוט על התקציב שלכם ולא להיכנס להוצאות מיותרות.

מתלבטים / רוצים להתייעץ?
התקשרו אלי: 052-685-1007 ונדבר על זה.

סטודיו רז לעיצוב גרפי ועיצוב אתרים.

פרפראות

את האתר הראשון שלי בניתי ועיצבתי בשנת 1998. זה היה במסגרת לימודי עיצוב גרפי שנמשכו 4 שנים. מטרת האתר שעיצבתי היתה להציג מוצר אחד – בחרתי במפוחית פה שהיתה לי בבית (אני גם מנגן בגיטרה, חברו את זה ביחד ותקבלו סוג של בוב דילן וואנבי).

דמיינו לעצמכם – צילמתי את המפוחית במצלמת סטילס ישנה, (זה היה טרום עידן המצלמות הדיגיטליות) פיתחתי את הפילם בעצמי ואח״כ גם את התמונות בחדר חושך ביתי (בשחור לבן), סרקתי אותן למחשב, עשיתי להן קצת פוטושופ, ואז העלתי אותן לאתר. משהו כמו יומיים עבודה לפעולה שהיום עושים בחמש דקות. קטע, הא?

מפוחית

אני לא תמיד נראה ככה

בדרך כלל אני קצת יותר צבעוני.
 
רז זייברט מעצב גרפי

ליצירת קשר – שלחו מייל או התקשרו, אשמח לשמוע מכם ולעזור בכל שאלה ובקשה.

סטודיו רז – עיצוב גרפי ועיצוב אתרים
טלפון: 052-685-1007