עיצוב מפה, איורים, תדמית ומיתוג לגן החיות הלימודי בחיפה

עיצוב ומיתוג לגן החיות הלימודי בחיפה – עיצוב לוגו, איור חיות הגן, איור מפת הגן, עיצוב מדבקות, עיצוב גלויות, עיצוב פוסטר וחומרים פירסומיים שונים.

זהו למעשה פרוייקט הגמר שלי, אותו הגשתי לאחר 4 שנות לימודים ארוכות ומדהימות בגורן, בית ספר לעיצוב גרפי, ששוכן במכללת עמק יזרעאל. העבודה עצמה דרשה תחקיר מעמיק על גן החיות הלימודי בחיפה, מקום שאהבתי לבקר בו מדי פעם בתקופת ילדותי בחיפה. הפעם, כשביקרתי בו כתלמיד לעיצוב גרפי, מיד ראיתי את הפוטנציאל העיצובי העצום הטמון בו, והחלטתי שזה יהיה מקום מושלם להפוך אותו לפרוייקט הגמר שלי.


העבודה התחילה, כמעט כמו בכל פרוייקט, בעיצוב הלוגו. הלוגו בדרך כלל מתווה את השפה העיצובית להמשך הפרוייקט. די מהר הבנתי שהחיה שהכי תתאים ושצריכה לייצג את הגן בלוגו תהיה הינשוף, אחרי הכל, זהו גן חיות לימודי. תוך כדי עיצוב הלוגו החלטתי שהשפה העיצובית שהכי תתאים פה תהיה איור, והשתמשתי בעפרונות צבעוניים, איתם אפשר להגיע גם לרמת דיוק גבוהה, וגם ליצור אקספרסיביות אמנותית כשיש לכך מקום.

פרט ללוגו, גן החיות נזקק גם למפת התמצאות (מאוירת) שאותה יוכלו המבקרים לקחת בשיטוטם בגן, לשילוט חדש ברחבי הגן, לחומרים פירסומיים כמו גלויות, פוסטרים, מדבקות, משחקים לילדים, וגם לחוברת צבעונית המכילה איורים של כל חיות הגן, עם הסברים על אורח חייהם, מקורם בעולם, ועוד פרטים מענינים. בנוסף, היה צריך שתהיה כמובן גם אריזה מושכת שתכיל את כל הטוב הזה,ושאותה יוכלו המבקרים לקחת הביתה, ולכן ויצרתי מעין תיק יד מקרטון, שעליו התנוסס איור של טיגריס בנגלי.


עיצוב לוגו גן החיות הלימודי

כך נראה הלוגו הסופי, אחרי לא מעט סקיצות ונסיונות.

 

עיצוב ואיור מפה לגן החיות הלימודי בחיפה
עיצוב חוברת חיות לגן החיות הלימודי
עיצוב חוברת חיות לגן החיות הלימודי
עיצוב חוברת ומפת גן החיות הלימודי

כמה דפים מתוך ספר החיות.

 

עיצוב מדבקה לגן החיות הלימודי

מדבקה, מתוך סט מדבקות שעיצבתי.

 

איור חיות לגן החיות הלימודי

חלק מכרזת פירסום שעיצבתי לגן החיות.

 

עיצוב גלויות של חיות לגן החיות הלימודי

עיצוב גלויות לקחת הביתה.

ליצירת קשר – שלחו מייל או התקשרו, אשמח לשמוע מכם ולעזור בכל שאלה ובקשה.

Asset 1
סטודיו רז – סטודיו לעיצוב גרפי ועיצוב אתרים
טלפון: 052-685-1007