רז זייברט מעצב גרפי

מי אני

אז בכל הקשור לעבודה שלי אני מינימליסט, יצירתי, מדויק ופרפקציוניסט.

טוב, בסדר, גם מחוץ לעבודה אני כזה…

שמי רז זייברט, אני מעצב גרפי, בוגר בית הספר לעיצוב ״גורן״, שבמכללת עמק יזרעאל.

אני יוצר ומעצב תדמית ומיתוג עבור עסקים חדשים וקיימים, מעצב לוגו וניירת עסקית, פליירים וקטלוגים, מודעות ואתרים, עיצוב לרשתות חברתיות, ולמעשה כל מה שעסק זקוק לו כדי למשוך את הלקוחות הנכונים עבורו ולשווק את עצמו בעולם החדש.

דמיון, מקוריות, פשטות ומינימליזם הן אבני היסוד שלי בהן אני מאמין ומשתמש כדי ליצור תדמית ויזואלית ייחודית ומרעננת שמעבירה את המסר הנכון.

אני גר בלב הטבע הירוק והפראי שבצפון, יש לי חלון עם נוף ליער, שני ילדים ואייפון. אני מאד מחובר לאדמה, לילדי ולאינטרנט.

מה אני עושה

מכיוון שלמדתי עיצוב גרפי ותקשורת חזותית, לימדו אותי ליצור ולעצב במגוון תחומים: עיצוב, איור, ציור, טיפוגרפיה, פיסול, רישום, צילום, והרשימה עוד ארוכה.. וכשיודעים איך להשתמש בכל הכלים שבארגז הזה, האפשרויות באמת בלתי מוגבלות.

אני מתמחה במיתוג לעסקים חדשים, או במיתוג מחדש לעסקים קיימים. זה אומר לחקור את המהות של העסק, לזקק אותה לכדי שפה עיצובית, לחדד את המסרים, ולייצר שפה גרפית שתומכת במסרים האלה ומדגישה אותם.

אז אם הקמתם עסק ואתם זקוקים למיתוג חדש, אם יש לכם מוצר או מסר כלשהו ואתם צריכים להציג אותו בצורה מדויקת, יעילה וממוקדת, הגעתם למקום הנכון.

בעזרת הצבע המתאים, הצורה והאות הנכונה, אעטוף את המוצר/מסר/שירות שלכם בתדמית הויזואלית המתאימה, זו שתגרום לו להגיע למטרה או לקהל היעד שהגדרתם במהירות וביעילות.

 

התקציב שלכם מוגבל?

שוכרים את שרותי כמעצב גרפי לפי שעה, ומשלמים רק על הזמן שעבדתי. כך תוכלו לשלוט על התקציב שלכם ולא להיכנס להוצאות מיותרות.

מתלבטים / רוצים להתייעץ?
התקשרו אלי: 052-685-1007 ונדבר על זה.

סטודיו רז לעיצוב גרפי ועיצוב אתרים.

פרפראות

את האתר הראשון שלי בניתי ועיצבתי אי אז בשנת 1998. זה היה במסגרת לימודי עיצוב גרפי שנמשכו 4 שנים. מטרת האתר היתה להציג מוצר אחד – בחרתי במפוחית פה שהיתה לי בבית (אני גם מנגן בגיטרה, חברו את זה ביחד ותקבלו סוג של בוב דילן וואנבי).

דמיינו לעצמכם את התהליך אז – צילמתי את המפוחית במצלמת סטילס ישנה, (זה היה בתקופת טרום עידן המצלמות הדיגיטליות), פיתחתי את הפילם בעצמי ואח״כ גם את התמונות בחדר חושך ביתי (בשחור לבן), סרקתי אותן למחשב, עשיתי להן קצת פוטושופ, ואז העלתי אותן לאתר. משהו כמו יומיים עבודה לפעולה שהיום עושים בחמש דקות.

הזמנים אכן משתנים…

למה לעבוד דוקא איתי

יש לי את הידע, היכולת ומעל 20 שנות נסיון.
 
למדתי עיצוב גרפי (תקשורת חזותית) לתואר במשך ארבע שנים ארוכות ומרתקות, ולאחר מכן עבדתי בבית דפוס, בחברות הייטק, בחברות לעיצוב, והתנסיתי כמעט בכל מה שאפשר לגעת ולהעלות על הדעת בתחום הזה.
 
עיצבתי ובניתי אתרים, יצרתי מצגות, לוגואים, איירתי מפות, עיצבתי מימשקים, הנפשתי סרטונים, יצרתי באנרים, עיצבתי מודעות, צילמתי, ציירתי, ובעצם מה לא.
 
אה, וגם המחירים מאד נוחים.
תנסו אותי…
 
 
רז זייברט מעצב גרפי

ליצירת קשר – שלחו מייל או התקשרו, אשמח לשמוע מכם ולעזור בכל שאלה ובקשה.

Asset 1
סטודיו רז – סטודיו לעיצוב גרפי ועיצוב אתרים
טלפון: 052-685-1007